Kameralna Osada

Lokalizacja: Opole – dzielnica Bierkowice

Domy dwulokalowe o nowoczesnej architekturze, z tarasem oraz ogrodem, w otoczeniu potoku, drzew i sadów.

Działka ok. 400 m²
Powierzchnia użytkowa ok. 108 m²
Garaż ok. 20 m²
Taras ok. 10 m²

Inwestycja zakłada wybudowanie 4 budynków (8 segmentów) położonych w atrakcyjnej lokalizacji, która zapewnia łatwy dostęp do niezbędnych punktów usługowych i infrastruktury. Działka położona jest ok. 2 km. (4 min.) od Centrum Handlowego Karolinka, nieco dalej ok. 7 minut jazdy samochodem znajdują się przedszkola i szkoły. Bliskość węzła drogowego na ulicy Wrocławskiej sprawia, że dojazd do każdej części Opola jest łatwy i szybki. Nieruchomość usytuowana z dala od miejskiego zgiełku i ruchu ulicznego, co zapewnia spokojne i ciche otoczenie. W najbliższym sąsiedztwie działki sad, malowniczy potok oraz urokliwy lasek, tworzą prawdziwą oazę spokoju.

Dojazd do nieruchomości poprzez ślepą drogę. Droga wzdłuż omawianych działek zostanie utwardzona w postaci kostki brukowej lub asfaltu, aby zapewnić maksymalny komfort i wygodę mieszkańcom.

Charakterystyka budynku

 • Powierzchnia: Budynek mieszkalny dwulokalowy o powierzchni całkowitej 128 m². Powierzchnia użytkowa to ok. 108 m², dodatkowo wbudowany garaż o powierzchni ok. 20 m².
 • Układ funkcjonalny:
  ▪ Parter: salon, jadalnia, kuchnia, WC, pomieszczenie gospodarcze, wiatrołap i garaż
  ▪ Piętro: trzy sypialnie, 2 garderoby, łazienka, hol
  Istnieje możliwość zmiany układu funkcjonalnego według indywidualnego projektu.
 • Działka: Nieruchomość usytuowana na działce o powierzchni ok. 400 m².
 • Stolarka okienna i drzwiowa: Okna marki Kapica – trzyszybowe, gwarantujące doskonałą izolację termiczną oraz akustyczną. Dodatkowo wyposażone w rolety elektryczne, umożliwiające łatwe regulowanie dostępu światła do wnętrza. Brama garażowa marki Wiśniowski. Drzwi wejściowe marki Wikęd na ciepłej ościeżnicy typu Premium.
 • Ogrzewanie: Budynek wyposażony w nowoczesną pompę ciepła pełniącą funkcję głównego źródła ciepła dla ogrzewania budynku i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Część mieszkalna budynku z ogrzewaniem podłogowym, zapewniającym równomierne i komfortowe rozprowadzenie ciepła.
 • Konstrukcja budynku: Budynek posadowiony na ciepłej płycie fundamentowej, co stanowi najwyższy standard dostępny na rynku. To rozwiązanie zapewnia doskonałą izolację termiczną i tworzy solidne i trwałe podłoże. Stropy żelbetowe monolityczne to kolejny atut konstrukcji budynku, zapewniający stabilność i bezpieczeństwo. Ta forma stropów umożliwia elastyczne zagospodarowanie przestrzeni, a także minimalizuje hałas i wibracje między kondygnacjami. Ściany zewnętrzne budynku wykonane z wysokiej jakości pustaków ceramicznych, które charakteryzują się doskonałą izolacją termiczną. Ściany oddzielające segmenty z cegły akustycznej Porotherm AKU grubości 25 cm, posiadającej dużo lepsze właściwości tłumiące hałas od standardowej cegły.

Inwestycja jest podzielona na dwa etapy budowy. Pierwszy etap obejmuje budowę segmentów AB i CD.

Zapraszamy do kontaktu sprzedaz@enklado.pl lub 603 416 239